WEDSTRIJD
02.09.20 | 1e ronde | Margot Yerolymos | Angela Fita Boluda | 6-4, 7-5 | W25 Marbella | Clay |
STATISTIEKEN
Margot Yerolymos | Angela Fita Boluda | |
1e Service % | 40/64 (63%) | 43/63 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 28/43 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 5/20 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/63 (48%) | 26/64 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/127 (54%) | 59/127 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Margot Yerolymos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margot Yerolymos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Margot Yerolymos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Margot Yerolymos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Margot Yerolymos | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margot Yerolymos | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margot Yerolymos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Margot Yerolymos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Margot Yerolymos | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Margot Yerolymos vs. Angela Fita Boluda - onderlinge wedstrijden
11.03.21 | 2e ronde | Margot Yerolymos | Angela Fita Boluda | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
02.09.20 | 1e ronde | Margot Yerolymos | Angela Fita Boluda | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
09.08.17 | 2e ronde | Margot Yerolymos | Angela Fita Boluda | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Las Palmas | Clay |
Margot Yerolymos form & Angela Fita Boluda form
Margot Yerolymos - laatste wedstrijden
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.22 Halve finale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |