WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Margot Yerolymos | Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | W25 Istanbul | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
22.06.06, 17 Jaar
22.06.06, 17 Jaar
Margot Yerolymos vs. Ceylin Ipek - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Margot Yerolymos | Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Istanbul | I. hard |
Margot Yerolymos form & Ceylin Ipek form
Margot Yerolymos - laatste wedstrijden
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.22 Halve finale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ceylin Ipek - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-72, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | - Ceylin Ipek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Jakic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Petrovic | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 0-2, - Ceylin Ipek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Gledacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |