WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Margot Yerolymos | Nina Stadler | 6-0, 6-4 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Margot Yerolymos | Nina Stadler | |
1e Service % | 27/49 (55%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Margot Yerolymos | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nina Stadler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Margot Yerolymos | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Nina Stadler | |
0-0 | ||
Margot Yerolymos | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Margot Yerolymos | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Nina Stadler | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Margot Yerolymos | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Nina Stadler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Margot Yerolymos | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Nina Stadler | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Margot Yerolymos vs. Nina Stadler - onderlinge wedstrijden
04.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Margot Yerolymos | Nina Stadler | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
29.01.20 | 1e ronde | Margot Yerolymos | Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Margot Yerolymos form & Nina Stadler form
Margot Yerolymos - laatste wedstrijden
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.22 Halve finale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nina Stadler - laatste wedstrijden
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
29.04.21 3e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.04.21 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.21 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.21 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.21 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.10.20 1e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
11.09.20 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |