WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Mari Osaka | Eunhye Lee | 6-3, 6-3 | W25 Daegu | Hard |
STATISTIEKEN
Mari Osaka | Eunhye Lee | |
1e Service % | 36/56 (64%) | 28/60 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/60 (50%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mari Osaka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mari Osaka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mari Osaka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mari Osaka | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mari Osaka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mari Osaka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mari Osaka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mari Osaka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mari Osaka | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mari Osaka vs. Eunhye Lee - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Mari Osaka | Eunhye Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Daegu | Hard |
Mari Osaka form & Eunhye Lee form
Mari Osaka - laatste wedstrijden
W60 Rome - Hard | ||||
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hamner | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Rancho - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 7-5, 3-0, Tara Moore - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Nicholasville - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Midland - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 3-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
24.01.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 7-69, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
13.11.19 2e ronde | vs. Caty McNally | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hilton - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Kylie Collins | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Lucie Wargnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 St. - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Caroline Werner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Mandy Minella | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |