WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Maria Bondarenko | Fanny Stollar | 7-5, 6-4 | W25 Grado | Clay |
STATISTIEKEN
Maria Bondarenko | Fanny Stollar | |
1e Service % | 47/74 (64%) | 47/79 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/47 (53%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/79 (53%) | 35/74 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Bondarenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maria Bondarenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maria Bondarenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maria Bondarenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maria Bondarenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Bondarenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Bondarenko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Bondarenko vs. Fanny Stollar - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Maria Bondarenko | Fanny Stollar | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Grado | Clay |
Maria Bondarenko form & Fanny Stollar form
Maria Bondarenko - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Font | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Robin Anderson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-75, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Fanny Stollar - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |