WEDSTRIJD
02.04.19 | Kwalif. | Maria Daniels Sierra | Iveta Dapkute | 6-3, 7-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Maria Daniels Sierra | Iveta Dapkute | |
1e Service % | 49/89 (55%) | 42/65 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/49 (73%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/40 (35%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/65 (52%) | 39/89 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Dubbele fouten | 10 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40 | ||
Maria Daniels Sierra | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Maria Daniels Sierra | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maria Daniels Sierra | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maria Daniels Sierra | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Daniels Sierra | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
6-5 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Russia
28.10.96, 27 Jaar
28.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maria Daniels Sierra vs. Iveta Dapkute - onderlinge wedstrijden
02.04.19 | Kwalif. | Maria Daniels Sierra | Iveta Dapkute | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Maria Daniels Sierra form & Iveta Dapkute form
Maria Daniels Sierra - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Julia Oczachowska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Jarosova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Vilena Petrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Susanne Celik | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.19 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Kseniya Yersh | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Uzulina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
25.07.18 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Iveta Dapkute - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - scratch | wedstrijd detail |