WEDSTRIJD
29.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Maria Del Rosario Vazquez | Maelys Bougrat | 7-5, 6-2 | Biella | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
18.11.98, 25 Jaar
18.11.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maria Del Rosario Vazquez vs. Maelys Bougrat - onderlinge wedstrijden
29.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Maria Del Rosario Vazquez | Maelys Bougrat | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Biella | Clay |
Maria Del Rosario Vazquez form & Maelys Bougrat form
Maria Del Rosario Vazquez - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 3-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Sofia Luini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Melina Ferrero | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.10.19 1e ronde | vs. Pauline Wuarin | 7-65, 3-3, Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Raphaelle Lacasse | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Camila Antonella Neyra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Betina Buris | 6-2, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Hajnc | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 4-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Carlotta Gabrielli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Greta Medeghini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Alica Rusova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
03.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Catalina Pella | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 1e ronde | vs. Pamela Wu | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Melisa Morales | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cuneo - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |