WEDSTRIJD
14.09.17 | 2e ronde | Maria Lourdes Carle | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-0, 6-0 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Maria Lourdes Carle | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/38 (68%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/72 (71%) | 21/72 (29%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
04.10.00, 23 Jaar
04.10.00, 23 Jaar
Maria Lourdes Carle vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma - onderlinge wedstrijden
20.09.19 | Kwartfinale | Maria Lourdes Carle | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Buenos | Clay |
14.09.17 | 2e ronde | Maria Lourdes Carle | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
Maria Lourdes Carle form & Andrea Agostina Farulla Di Palma form
Maria Lourdes Carle - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 7-62, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Taylah Preston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Caty McNally | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gabriela Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Laura Badia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |
Andrea Agostina Farulla Di Palma - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.07.19 Halve finale | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |