WEDSTRIJD
11.07.19 | 2e ronde | Maria Shusharina | Anastasia Vdovenco | 6-2, 1-6, 6-2 | W15 Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Maria Shusharina | Anastasia Vdovenco | |
1e Service % | 50/83 (60%) | 55/76 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/33 (30%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/76 (57%) | 41/83 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dubbele fouten | 16 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Shusharina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Maria Shusharina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maria Shusharina | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Anastasia Vdovenco | |
Maria Shusharina | 0-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Shusharina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-5 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Maria Shusharina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Maria Shusharina | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-15 | ||
Maria Shusharina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
3-2 | Anastasia Vdovenco | |
0-0 | ||
Maria Shusharina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anastasia Vdovenco | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Shusharina vs. Anastasia Vdovenco - onderlinge wedstrijden
11.07.19 | 2e ronde | Maria Shusharina | Anastasia Vdovenco | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Bucharest | Clay |
08.11.18 | 2e ronde | Anastasia Vdovenco | Maria Shusharina | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Maria Shusharina form & Anastasia Vdovenco form
Maria Shusharina - laatste wedstrijden
W15 Moscow - Clay | ||||
25.07.21 Finale | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.21 Halve finale | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Linda Cagnazzo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-68, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Corina Mader | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-1, 6-712 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 2-1, Anastasia Frolova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Vdovenco - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |