WEDSTRIJD
09.04.19 | 1e ronde | Maria Tanasescu | Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Maria Tanasescu | Eline Audenaert | |
1e Service % | 31/49 (63%) | 55/72 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 25/55 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/72 (56%) | 19/49 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maria Tanasescu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Tanasescu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Tanasescu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Tanasescu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maria Tanasescu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Maria Tanasescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Tanasescu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Tanasescu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Tanasescu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
31.05.99, 24 Jaar
31.05.99, 24 Jaar
Maria Tanasescu vs. Eline Audenaert - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | 1e ronde | Maria Tanasescu | Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Maria Tanasescu form & Eline Audenaert form
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Eline Audenaert - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.01.21 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail |