Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Enola Chiesa vs. Maria Tanasescu - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Maria Tanasescu | Enola Chiesa | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Enola Chiesa form & Maria Tanasescu form
Enola Chiesa - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |