Italy
28.06.96, 27 Jaar
28.06.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Francesca Dell'Edera vs. Maria Tanasescu - onderlinge wedstrijden
27.09.18 | 2e ronde | Maria Tanasescu | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Francesca Dell'Edera form & Maria Tanasescu form
Francesca Dell'Edera - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bydgoszcz - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |