USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Nina Ugrelidze vs. Maria Tanasescu - onderlinge wedstrijden
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Maria Tanasescu | Nina Ugrelidze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Nina Ugrelidze form & Maria Tanasescu form
Nina Ugrelidze - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |