WEDSTRIJD
21.10.20 | 1e ronde | Maria Timofeeva | Sofia Sewing | 7-63, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Maria Timofeeva | Sofia Sewing | |
1e Service % | 49/72 (68%) | 42/70 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 23/42 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/23 (43%) | 8/28 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/70 (56%) | 30/72 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/142 (57%) | 61/142 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maria Timofeeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Timofeeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Timofeeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Timofeeva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Timofeeva | 6-6 | |
0-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Timofeeva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sofia Sewing | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Timofeeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maria Timofeeva vs. Sofia Sewing - onderlinge wedstrijden
21.10.20 | 1e ronde | Maria Timofeeva | Sofia Sewing | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Maria Timofeeva form & Sofia Sewing form
Maria Timofeeva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 4e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |