WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Maria Toma | Nina Rudiukova | 6-2, 6-2 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Maria Toma | Nina Rudiukova | |
1e Service % | 27/43 (63%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/27 (63%) | 9/24 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 1/17 (6%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/41 (76%) | 16/43 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maria Toma | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Toma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maria Toma | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maria Toma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maria Toma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maria Toma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maria Toma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Toma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.01.00, 24 Jaar
26.01.00, 24 Jaar
Maria Toma vs. Nina Rudiukova - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Maria Toma | Nina Rudiukova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Maria Toma form & Nina Rudiukova form
Maria Toma - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Nina Rudiukova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.12.22 Halve finale | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |