Sweden
20.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
24.02.99, 25 Jaar
893 24
23869 $
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Smilla Kjaergaard vs. Maria Vittoria Viviani - onderlinge wedstrijden
Smilla Kjaergaard form & Maria Vittoria Viviani form
Smilla Kjaergaard - laatste wedstrijden
W15 Stockholm - I. hard |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Varberg - Clay |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Carlsten | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
W15 Gothenburg - Clay |
07.05.19 Kwalif. | vs. Anette Munozova | 3-6, 6-1, 4-10 | | wedstrijd detail |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matylda Burylo | 6-0, 5-7, 10-7 | | wedstrijd detail |
Stockholm - I. hard |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Stockholm - I. hard |
22.10.18 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-68, 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Imke Schluenzen | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
Antalya - Hard |
24.09.18 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca M. Fanchin | 6-2, 3-1, Francesca M. Fanchin - scratch | | wedstrijd detail |
Antalya - Hard |
18.09.18 1e ronde | vs. Betina Tokac | 1-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
17.09.18 Kwalif. | vs. Therese Ekdahl | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
Stockholm - I. hard |
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Ystad - Clay |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Boev | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
Maria Vittoria Viviani - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay |
19.03.24 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
13.03.24 1e ronde | vs. Mila Masic | 6-74, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
07.03.24 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
06.03.24 1e ronde | vs. Min Liu | 7-64, 6-3 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
19.12.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
12.12.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
30.11.23 2e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 1-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Biot | 6-4, 5-7, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Krajmer | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
21.11.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
W25 Solarino - Carpet |
14.11.23 1e ronde | vs. Greta Greco Lucchina | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
13.11.23 Kwalif. | vs. Greta Greco Lucchina | 6-75, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Monastir - Hard |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
24.10.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-73, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
18.10.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-74, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 2-6 | | wedstrijd detail |
21.09.23 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
20.09.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-74, 6-3 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
13.09.23 1e ronde | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 1-6 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
07.09.23 2e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
05.09.23 1e ronde | vs. Anna Wise | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
30.08.23 1e ronde | vs. Daria Frayman | 0-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W25 Ourense - Hard |
14.08.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Don - Carpet |
11.07.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W25 Cantanhede - Carpet |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
07.06.23 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |