WEDSTRIJD
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Bolkvadze | Emily Webley-Smith | 2-6, 6-4, 7-5 | Manchester | Grass |
STATISTIEKEN
Mariam Bolkvadze | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 62/88 (70%) | 59/105 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/62 (56%) | 43/59 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 19/46 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/105 (41%) | 38/88 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/193 (48%) | 100/193 (52%) |
Dubbele fouten | 4 | 11 |
Aces | 4 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 2-4 | |
Mariam Bolkvadze | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-2 | Emily Webley-Smith | |
3-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Mariam Bolkvadze | 0-0 | |
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 4-0 | |
Mariam Bolkvadze | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 5-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 5-3 | |
Mariam Bolkvadze | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 5-5 | |
Mariam Bolkvadze | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariam Bolkvadze vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
11.05.19 | Kwartfinale | Emily Webley-Smith | Mariam Bolkvadze | 3-6, 5-3, Emily Webley-Smith - scratch | wedstrijd detail | W25 Obidos | Carpet |
10.04.19 | 1e ronde | Mariam Bolkvadze | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Obidos | Carpet |
10.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Bolkvadze | Emily Webley-Smith | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Manchester | Grass |
04.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Mariam Bolkvadze | Emily Webley-Smith | 6-1, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | Surbiton | Grass |
09.09.13 | 2e ronde van de kwal. | Emily Webley-Smith | Mariam Bolkvadze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Trabzon | Hard |
Mariam Bolkvadze form & Emily Webley-Smith form
Mariam Bolkvadze - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | - | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |