WEDSTRIJD
26.11.18 | 1e ronde | Mariam Bolkvadze | Maria Marfutina | 6-2, 6-2 | Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Mariam Bolkvadze | Maria Marfutina | |
1e Service % | 35/54 (65%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Marfutina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Maria Marfutina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Mariam Bolkvadze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Mariam Bolkvadze | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maria Marfutina | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 0-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
1-1 | Maria Marfutina | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-2 | Maria Marfutina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Maria Marfutina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariam Bolkvadze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Mariam Bolkvadze | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariam Bolkvadze vs. Maria Marfutina - onderlinge wedstrijden
26.11.18 | 1e ronde | Mariam Bolkvadze | Maria Marfutina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
Mariam Bolkvadze form & Maria Marfutina form
Mariam Bolkvadze - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | - | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail |
Maria Marfutina - laatste wedstrijden
W15 L'aquila - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Hina Inoue | 0-2, - Maria Marfutina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Federica Prati | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.20 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.01.20 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Athina Pitta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Nastja Kolar | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Amira Badawi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |