WEDSTRIJD
02.05.19 | 2e ronde | Mariam Dalakishvili | Anastasia Mironova | 6-1, 6-2 | W15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Mariam Dalakishvili | Anastasia Mironova | |
1e Service % | 38/49 (78%) | 28/47 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/47 (57%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mariam Dalakishvili | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasia Mironova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anastasia Mironova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anastasia Mironova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Mironova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Anastasia Mironova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anastasia Mironova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Anastasia Mironova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
28.11.01, 22 Jaar
28.11.01, 22 Jaar
Mariam Dalakishvili vs. Anastasia Mironova - onderlinge wedstrijden
02.05.19 | 2e ronde | Mariam Dalakishvili | Anastasia Mironova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tbilisi | Hard |
Mariam Dalakishvili form & Anastasia Mironova form
Mariam Dalakishvili - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.21 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Mironova - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
22.10.18 Kwalif. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 2e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.18 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marbella - Clay | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
El Espinar - Hard | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |