WEDSTRIJD
09.07.19 | 1e ronde | Mariam Dalakishvili | Angelina Zhuravleva | 6-1, 6-4 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Mariam Dalakishvili | Angelina Zhuravleva | |
1e Service % | 24/43 (56%) | 34/55 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/24 (58%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/55 (62%) | 18/43 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mariam Dalakishvili | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Mariam Dalakishvili | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Mariam Dalakishvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0 | ||
Mariam Dalakishvili | 2-2 | |
3-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mariam Dalakishvili | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-4 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Mariam Dalakishvili | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Angelina Zhuravleva | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariam Dalakishvili vs. Angelina Zhuravleva - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 1e ronde | Mariam Dalakishvili | Angelina Zhuravleva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Mariam Dalakishvili form & Angelina Zhuravleva form
Mariam Dalakishvili - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.21 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Angelina Zhuravleva - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |