WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Dalakishvili | Tea Nikcevic | 6-0, 6-0 | W25 Podgorica | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Montenegro
30.06.05, 18 Jaar
30.06.05, 18 Jaar
Mariam Dalakishvili vs. Tea Nikcevic - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Mariam Dalakishvili | Tea Nikcevic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Podgorica | Clay |
Mariam Dalakishvili form & Tea Nikcevic form
Mariam Dalakishvili - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.21 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tea Nikcevic - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Crimmel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Bitton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Isabelle Cherny | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mihajlovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Petra Konjikusic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, Doroteja Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Zabrdac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Mrdovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 7-65, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Zabrdac | 6-2, 6-76, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
25.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail |