WEDSTRIJD
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Marianna Zakarlyuk | Helena Spiridis | 6-1, 6-1 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Marianna Zakarlyuk | Helena Spiridis | |
1e Service % | 21/39 (54%) | 33/46 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 13/33 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/46 (65%) | 12/39 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marianna Zakarlyuk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Helena Spiridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marianna Zakarlyuk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Helena Spiridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Helena Spiridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Marianna Zakarlyuk | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Marianna Zakarlyuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 1-1 | |
Marianna Zakarlyuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Helena Spiridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Helena Spiridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
16.03.01, 23 Jaar
16.03.01, 23 Jaar
Marianna Zakarlyuk vs. Helena Spiridis - onderlinge wedstrijden
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Marianna Zakarlyuk | Helena Spiridis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Marianna Zakarlyuk form & Helena Spiridis form
Marianna Zakarlyuk - laatste wedstrijden
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Helena Spiridis - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Haet | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Wiesemann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Daniella Dimitrova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Stojkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Renee McBryde | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Rajicic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |