WEDSTRIJD
06.03.20 | Kwartfinale | Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | 7-62, 6-4 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | |
1e Service % | 34/62 (55%) | 33/61 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 25/33 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/61 (39%) | 21/62 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/123 (53%) | 58/123 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marianna Zakarlyuk vs. Leonie Kung - onderlinge wedstrijden
06.03.20 | Kwartfinale | Marianna Zakarlyuk | Leonie Kung | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
25.02.20 | 1e ronde | Leonie Kung | Marianna Zakarlyuk | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Perth | Hard |
Marianna Zakarlyuk form & Leonie Kung form
Marianna Zakarlyuk - laatste wedstrijden
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |