Poland
08.03.02, 22 Jaar
08.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Wiktoria Saska vs. Marianna Zakarlyuk - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Marianna Zakarlyuk | Wiktoria Saska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Wiktoria Saska form & Marianna Zakarlyuk form
Wiktoria Saska - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Julia Przybylska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aalyka Ebrahim | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Viktoriia Kalinina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.12.18 Kwalif. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Topcic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Derecka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iana Tishchenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melani Safarova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Marianna Zakarlyuk - laatste wedstrijden
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |