WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Marie Mettraux | Barbora Pokorna | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
09.11.01, 22 Jaar
09.11.01, 22 Jaar
Marie Mettraux vs. Barbora Pokorna - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Marie Mettraux | Barbora Pokorna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Marie Mettraux form & Barbora Pokorna form
Marie Mettraux - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Barbora Pokorna - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-69, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 5-7, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krenkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Olivia Malm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Koplova | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
28.06.18 2e ronde | vs. Victoria Kan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.18 1e ronde | vs. Louise Lampla | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Eva Cechakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Melani Safarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |