INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Mettraux vs. Sofia Milatova - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | Kwalif. | Marie Mettraux | Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Marie Mettraux form & Sofia Milatova form
Marie Mettraux - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Sofia Milatova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail |