WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Marie Temin | Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-40, 40-40 | ||
Marie Temin | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Estelle Cascino | |
0-0 | ||
Marie Temin | 3-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-0 | Estelle Cascino | |
0-0 | ||
Marie Temin | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Estelle Cascino | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Marie Temin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Estelle Cascino | |
0-0 | ||
Marie Temin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Estelle Cascino | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Marie Temin | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Temin vs. Estelle Cascino - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Marie Temin | Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Marie Temin form & Estelle Cascino form
Marie Temin - laatste wedstrijden
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Barbara Haas | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-0, 6-73, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Mariana Drazic | 6-4, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Lara Salden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Flament | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.22 Halve finale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.22 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.22 2e ronde | vs. Jenny Lim | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.06.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Irys Ekani | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Estelle Cascino - laatste wedstrijden
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |