WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Marie Villet | Pauline Wuarin | 6-2, 1-6, 10-4 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marie Villet vs. Pauline Wuarin - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Marie Villet | Pauline Wuarin | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Marie Villet form & Pauline Wuarin form
Marie Villet - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Pauline Wuarin - laatste wedstrijden
W25 Verbier - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 1e ronde | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
14.07.19 Kwalif. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |