WEDSTRIJD
13.11.17 | Kwalif. | Mariella Minetti | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-0 | Helsinki | I. hard |
STATISTIEKEN
Finland
04.08.99, 24 Jaar
04.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Mariella Minetti vs. Liisa Vehvilainen - onderlinge wedstrijden
13.11.17 | Kwalif. | Mariella Minetti | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Helsinki | I. hard |
Mariella Minetti form & Liisa Vehvilainen form
Mariella Minetti - laatste wedstrijden
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Krsko - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
28.11.18 2e ronde | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.11.18 Kwalif. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
26.10.18 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 Kwalif. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |