WEDSTRIJD
31.08.18 | Kwartfinale | Marina Bassols Ribera | Mina Hodzic | 6-1, 7-5 | Haren | Clay |
STATISTIEKEN
Marina Bassols Ribera | Mina Hodzic | |
1e Service % | 36/63 (57%) | 44/69 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/69 (55%) | 27/63 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Mina Hodzic | |
Marina Bassols Ribera | 5-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-5 | Mina Hodzic | |
4-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Bassols Ribera vs. Mina Hodzic - onderlinge wedstrijden
31.08.18 | Kwartfinale | Marina Bassols Ribera | Mina Hodzic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Haren | Clay |
Marina Bassols Ribera form & Mina Hodzic form
Marina Bassols Ribera - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail |
Mina Hodzic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |