WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Marina Benito | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | W15 Don | Carpet |
STATISTIEKEN
Marina Benito | Alexandra Silva | |
1e Service % | 31/45 (69%) | 16/38 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/38 (61%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marina Benito | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Marina Benito | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Marina Benito | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Marina Benito | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Benito | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Alexandra Silva | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Benito | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Alexandra Silva | |
0-0 | ||
Marina Benito | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alexandra Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Spain
05.06.00, 23 Jaar
05.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
26.03.01, 23 Jaar
26.03.01, 23 Jaar
Marina Benito vs. Alexandra Silva - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | 1e ronde | Marina Benito | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Don | Carpet |
Marina Benito form & Alexandra Silva form
Marina Benito - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 3-6, 7-64, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 3-1, Celia Anson Sanchez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Jessica Failla | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Unknown Player | Unknown Player - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Fuster Hidalgo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Rubio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Marti | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Mariana Drazic | 7-64, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Candela Yecora | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Alexandra Silva - laatste wedstrijden
W15 Don - Carpet | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nataly Miroslavova Ninova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sashi Kempster | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Matilde Morais | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Marina Benito | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Ana Conde Vendrell | 1-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |