WEDSTRIJD
01.09.20 | 2e ronde | Marina Melnikova | Anna Bondar | 7-5, 6-2 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Marina Melnikova | Anna Bondar | |
1e Service % | 55/71 (77%) | 58/89 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 40/58 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 7/31 (23%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/89 (47%) | 28/71 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marina Melnikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Melnikova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Melnikova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Marina Melnikova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marina Melnikova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marina Melnikova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Marina Melnikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Melnikova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Melnikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Melnikova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Melnikova vs. Anna Bondar - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | Kwalif. | Anna Bondar | Marina Melnikova | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Gdynia | Clay |
01.09.20 | 2e ronde | Marina Melnikova | Anna Bondar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Marina Melnikova form & Anna Bondar form
Marina Melnikova - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |