WEDSTRIJD
13.09.20 | 1e ronde | Marina Yudanov | Natalia Siedliska | 5-0, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Yudanov | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marina Yudanov vs. Natalia Siedliska - onderlinge wedstrijden
13.09.20 | 1e ronde | Marina Yudanov | Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
10.07.18 | 1e ronde | Marina Yudanov | Natalia Siedliska | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | Amstelveen | Clay |
Marina Yudanov form & Natalia Siedliska form
Marina Yudanov - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | wedstrijd detail |
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - scratch | wedstrijd detail |