WEDSTRIJD
08.10.18 | Kwalif. | Marine Partaud | Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-2 | Toowoomba | Hard |
STATISTIEKEN
Marine Partaud | Aiko Yoshitomi | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/37 (54%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/82 (62%) | 31/82 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marine Partaud vs. Aiko Yoshitomi - onderlinge wedstrijden
08.10.18 | Kwalif. | Marine Partaud | Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
Marine Partaud form & Aiko Yoshitomi form
Marine Partaud - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aiko Yoshitomi - laatste wedstrijden
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail |