Australia
13.09.02, 21 Jaar
13.09.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Cyan Sun vs. Marine Partaud - onderlinge wedstrijden
28.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Marine Partaud | Cyan Sun | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
Cyan Sun form & Marine Partaud form
Cyan Sun - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Sara Nayar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Roopa Bains | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Lara Walker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-3, 2-0, Paola Moreno Bautista - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Symons | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Tomic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Moore | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Bai | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jane Stewart | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Marine Partaud - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |