WEDSTRIJD
17.01.20 | Kwartfinale | Marine Partaud | Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | W15 Fort | Hard |
STATISTIEKEN
Marine Partaud | Fanny Ostlund | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 46/61 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 20/46 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 9/15 (60%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/61 (52%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Fanny Ostlund | |
0-0 | ||
Marine Partaud | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Fanny Ostlund | |
0-0 | ||
Marine Partaud | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Marine Partaud | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marine Partaud | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0 | ||
Marine Partaud | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marine Partaud | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Fanny Ostlund | |
Marine Partaud | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15 | ||
Marine Partaud | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
Marine Partaud | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marine Partaud vs. Fanny Ostlund - onderlinge wedstrijden
17.01.20 | Kwartfinale | Marine Partaud | Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Fort | Hard |
Marine Partaud form & Fanny Ostlund form
Marine Partaud - laatste wedstrijden
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |