WEDSTRIJD
03.12.19 | Kwalif. | Martha Matoula | Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | W15 Norman | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martha Matoula vs. Marcelina Podlinska - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | Kwalif. | Martha Matoula | Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Norman | I. hard |
Martha Matoula form & Marcelina Podlinska form
Martha Matoula - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail |
Marcelina Podlinska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |