WEDSTRIJD
25.07.19 | 2e ronde | Martina Caregaro | Anastasiya Shoshyna | 6-1, 6-3 | W25 Bytom | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Caregaro | Anastasiya Shoshyna | |
1e Service % | 31/44 (70%) | 21/50 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 16/21 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 10/29 (34%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/50 (48%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Martina Caregaro | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Caregaro | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Martina Caregaro | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0 | ||
Martina Caregaro | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Martina Caregaro | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Caregaro | 2-1 | |
0-0 | ||
Martina Caregaro | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Anastasiya Shoshyna | |
0-0, 0-15 | ||
Martina Caregaro | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Caregaro vs. Anastasiya Shoshyna - onderlinge wedstrijden
25.07.19 | 2e ronde | Martina Caregaro | Anastasiya Shoshyna | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Bytom | Clay |
27.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Martina Caregaro | Anastasiya Shoshyna | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Martina Caregaro form & Anastasiya Shoshyna form
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Anastasiya Shoshyna - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.12.19 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail |