China
01.12.00, 23 Jaar
01.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Shou Na Mu vs. Martina Caregaro - onderlinge wedstrijden
21.02.18 | 1e ronde | Martina Caregaro | Shou Na Mu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Shou Na Mu form & Martina Caregaro form
Shou Na Mu - laatste wedstrijden
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.19 Kwalif. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 1e ronde | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |