WEDSTRIJD
24.04.19 | Kwalif. | Martina Colmegna | Andreea Ghitescu | 6-0, 7-5 | W25 Chiasso | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Colmegna vs. Andreea Ghitescu - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | Kwalif. | Martina Colmegna | Andreea Ghitescu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Chiasso | Clay |
Martina Colmegna form & Andreea Ghitescu form
Martina Colmegna - laatste wedstrijden
Andreea Ghitescu - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.11.19 Halve finale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |