WEDSTRIJD
28.09.19 | Halve finale | Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | |
1e Service % | 38/47 (81%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/38 (61%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/39 (64%) | 19/47 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0 | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
4-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Colmegna | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Martina Colmegna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
04.08.01, 22 Jaar
04.08.01, 22 Jaar
Martina Colmegna vs. Hannah Viller Moller - onderlinge wedstrijden
28.09.19 | Halve finale | Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Martina Colmegna form & Hannah Viller Moller form
Martina Colmegna - laatste wedstrijden
Hannah Viller Moller - laatste wedstrijden
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.09.19 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |