WEDSTRIJD
13.02.20 | 2e ronde | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | |
1e Service % | 33/45 (73%) | 28/60 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/60 (60%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Colmegna vs. Ilinca Dalina Amariei - onderlinge wedstrijden
11.11.22 | Kwartfinale | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
13.02.20 | 2e ronde | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Martina Colmegna form & Ilinca Dalina Amariei form
Martina Colmegna - laatste wedstrijden
Ilinca Dalina Amariei - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |