WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Martina Colmegna | Lisa Pigato | 6-4, 7-63 | W25+H Bagnatica | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Colmegna vs. Lisa Pigato - onderlinge wedstrijden
11.05.22 | 1e ronde | Lisa Pigato | Martina Colmegna | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Martina Colmegna | Lisa Pigato | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | W25+H Bagnatica | Clay |
Martina Colmegna form & Lisa Pigato form
Martina Colmegna - laatste wedstrijden
Lisa Pigato - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-3, Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 0-5, - Lisa Pigato - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |