WEDSTRIJD
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Martina Pradova | Ludmila Kareisova | 6-4, 7-64 | Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Martina Pradova vs. Ludmila Kareisova - onderlinge wedstrijden
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Martina Pradova | Ludmila Kareisova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Ricany | Clay |
Martina Pradova form & Ludmila Kareisova form
Martina Pradova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.19 Finale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.11.19 Halve finale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |