WEDSTRIJD
19.03.19 | 1e ronde | Martina Spigarelli | Margarita Lazareva | 6-1, 7-5 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Martina Spigarelli | Margarita Lazareva | |
1e Service % | 53/64 (83%) | 49/64 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 23/49 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/64 (58%) | 27/64 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Martina Spigarelli | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Margarita Lazareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Spigarelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martina Spigarelli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Spigarelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Spigarelli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Spigarelli | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Spigarelli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Spigarelli | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Margarita Lazareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martina Spigarelli | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Spigarelli | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Spigarelli vs. Margarita Lazareva - onderlinge wedstrijden
19.03.19 | 1e ronde | Martina Spigarelli | Margarita Lazareva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
15.03.19 | Kwartfinale | Martina Spigarelli | Margarita Lazareva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Martina Spigarelli form & Margarita Lazareva form
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 7-5, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |
Margarita Lazareva - laatste wedstrijden
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |