WEDSTRIJD
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Martyna Kubka | Francesca Curmi | 6-1, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martyna Kubka vs. Francesca Curmi - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Martyna Kubka | Francesca Curmi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Martyna Kubka form & Francesca Curmi form
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail |
Francesca Curmi - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |