WEDSTRIJD
18.08.20 | 1e ronde | Martyna Kubka | Katarzyna Piter | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 0-0, 15-30, 30-30 | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 15-15, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, 0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Martyna Kubka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 0-0, 0-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-0 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 30-0, 0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-0 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 6-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40 | ||
6-3 |
1 | ||
2-2 | Katarzyna Piter | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, 0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Martyna Kubka | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 0-0, 0-15 | ||
4-4 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
1-1 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 30-0, 0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Katarzyna Piter | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40 | ||
5-3 | Katarzyna Piter | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martyna Kubka vs. Katarzyna Piter - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Martyna Kubka | Katarzyna Piter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Martyna Kubka form & Katarzyna Piter form
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail |
Katarzyna Piter - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |