WEDSTRIJD
09.07.20 | 1e ronde | Martyna Kubka | Maja Chwalinska | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maja Chwalinska | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Martyna Kubka | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Maja Chwalinska | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Maja Chwalinska | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Martyna Kubka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Maja Chwalinska | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 5-4 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martyna Kubka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Martyna Kubka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Martyna Kubka | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martyna Kubka vs. Maja Chwalinska - onderlinge wedstrijden
10.08.23 | Kwartfinale | Maja Chwalinska | Martyna Kubka | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | Kozerki | Hard |
09.07.20 | 1e ronde | Martyna Kubka | Maja Chwalinska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
01.08.19 | 2e ronde | Maja Chwalinska | Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Grodzisk | Clay |
Martyna Kubka form & Maja Chwalinska form
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail |
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |