Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik 08.07.2020

Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik 08.07.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

08.07.201e rondeMartyna Kubka Stefania Rogozinska Dzik 6-3, 6-1 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva1-0
0-0, 30-0, 40-15
2-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30
4-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP]
5-1Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 30-0
6-3
2
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva0-0
0-0, 30-0, 30-15
1-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-A[BP]
3-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva4-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP]
4-1Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva5-1
0-0, 0-30, 30-30
6-1

Martyna Kubka
Poland
19.04.01, 19 Jaar




870
20

Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
07.07.01, 19 Jaar




791
25

Stefania Rogozinska Dzik
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik - onderlinge wedstrijden

08.07.201e rondeMartyna KubkaStefania Rogozinska Dzik6-3, 6-1 wedstrijd detail All Lower Clay

Martyna Kubka - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
10.07.20
1e ronde
vs. Magdalena Frech1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
09.07.20
1e ronde
vs. Maja Chwalinska6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.07.20
1e ronde
vs. Stefania Rogozinska Dzik6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
07.07.20
1e ronde
vs. Karolina Jaskiewicz6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Katarzyna Piter6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
JAR W25 Potchefstroom - Hard
11.03.20
1e ronde
vs. Caroline Romeo1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
09.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Rebecca Brody6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
09.03.20
Kwalif.
vs. Mbali Langa6-1, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
JAR W25 Potchefstroom - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Shavit Kimchi6-1, 4-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
02.03.20
Kwalif.
vs. Alina Michalitsch6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Russia W25 Moscow - I. hard
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Natela Dzalamidze6-4, 4-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Latvia W15 Liepaja - I. hard
21.01.20
1e ronde
vs. Jacqueline Cabaj Awad2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
15.01.20
1e ronde
vs. Gabriella Taylor3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
10.01.20
Kwartfinale
vs. Zeel Desai5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.01.20
2e ronde
vs. Tereza Mihalikova6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
07.01.20
1e ronde
vs. Alessia Tagliente6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
01.11.19
Kwartfinale
vs. Joanna Zawadzka0-6, 6-4, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
31.10.19
2e ronde
vs. Jana Kolodynska6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
30.10.19
1e ronde
vs. Elizaveta Koklina6-1, 1-0, Elizaveta Koklina - scratchoverwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
25.10.19
Kwartfinale
vs. Camilla Rosatello6-3, 5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
24.10.19
2e ronde
vs. Kelia Le Bihan5-7, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Katarina Kuzmova (2001)7-62, 3-6, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
05.10.19
Halve finale
vs. Anja Wildgruber3-6, 6-2, 6-79 nederlaagwedstrijd detail
04.10.19
Kwartfinale
vs. Kathleen Kanev6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.10.19
2e ronde
vs. Eliessa Vanlangendonck6-1, 3-6, 7-69 overwinningwedstrijd detail
01.10.19
1e ronde
vs. Shavit Kimchi7-66, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
27.09.19
Kwartfinale
vs. Maria Timofeeva1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.19
2e ronde
vs. Lara Schmidt7-5, 3-1, Lara Schmidt - scratchoverwinningwedstrijd detail
24.09.19
1e ronde
vs. Olga Helmi6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Poland W60 Warsaw - Clay
06.08.19
Kwalif.
vs. Iryna Shymanovich7-5, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail

Stefania Rogozinska Dzik - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
08.07.20
1e ronde
vs. Martyna Kubka3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Paula Kania3-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W25 Cairo - Hard
09.03.20
Kwalif.
vs. Yuliya Hatouka1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Daria Krasnova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Justine Pysson5-7, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
18.12.19
1e ronde
vs. Veronika Pepelyaeva5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
15.12.19
1e ronde
vs. Jantje Tilbuerger7-5, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
03.12.19
1e ronde
vs. Barbora Miklova2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
26.11.19
1e ronde
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-71, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Sweden W15 Stockholm - I. hard
29.10.19
1e ronde
vs. Elena Malygina6-4, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.19
Kwartfinale
vs. Dasha Ivanova6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
10.10.19
2e ronde
vs. Karolina Vlckova3-6, 6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
09.10.19
1e ronde
vs. Jawairiah Noordin2-3, Jawairiah Noordin - scratchoverwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
03.10.19
2e ronde
vs. Jawairiah Noordin0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
02.10.19
1e ronde
vs. Vickie Trocker6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Holland W15 Oldenzaal - Clay
15.08.19
2e ronde
vs. Eva Vedder5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Vivien Sandberg6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.08.19
Kwalif.
vs. Yu Shan6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Perla Nieuwboer7-63, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland W60 Warsaw - Clay
07.08.19
1e ronde
vs. Yue Yuan7-5, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Poland W25 Grodzisk - Clay
31.07.19
1e ronde
vs. Maja Chwalinska1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Poland W25 Bytom - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Anastasiya Shoshyna2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.19
Kwalif.
vs. Katarzyna Wysoczanska3-6, 6-1, 10-6 overwinningwedstrijd detail
22.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Laura Duhl6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland W60+H Torun - Clay
06.06.19
2e ronde
vs. Irina Maria Bara2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.06.19
1e ronde
vs. Olivia Rogowska6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
29.05.19
1e ronde
vs. Barbara Gatica1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Tabarka - Clay
24.05.19
Kwartfinale
vs. Joanne Zuger4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.05.19
2e ronde
vs. Margaux Orange7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.05.19
1e ronde
vs. Ruxandra Schech6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<