WEDSTRIJD
20.10.20 | Kwalif. | Martyna Kubka | Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Martyna Kubka | Yekaterina Dmitrichenko | |
1e Service % | 22/35 (63%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/22 (95%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 6/35 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Martyna Kubka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martyna Kubka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martyna Kubka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martyna Kubka vs. Yekaterina Dmitrichenko - onderlinge wedstrijden
20.10.20 | Kwalif. | Martyna Kubka | Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Martyna Kubka form & Yekaterina Dmitrichenko form
Martyna Kubka - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail |
Yekaterina Dmitrichenko - laatste wedstrijden
W25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.05.21 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |